همانطور که می دانید ما انسان ها به طور فطری همیشه به دنبال زیبایی و پیشرفت هستیم و از هر فرصتی برای رشد و ارتقای سطح زندگی خودمان و جامعه ای که در آن زندگی می کنیم استفاده می نماییم. آشنایی با مد سال نیز شامل تمامی ابعاد زندگی ما انسان ها می شود و از وسایل منزل گرفته تا پوشاک و لباس، دوست داریم که مطابق با مد سال باشد.

توجه به مد و تنوع طلبی از دیرباز در فرهنگ جوامع مختلف دنیا وجود داشته و تفاوت های موجود در مد رایج هر منطقه در حقیقت نمایان گر سبک زندگی و فرهنگ و آداب و رسوم آن منطقه می باشد. اگر مغازه دار هستید و یا فروشگاه پوشاک دارید پس شما بیشتر از سایر افراد باید به مد سال  اهمیت بدهید چرا که برای رونق کسب و کارتان و برای رضایت هر چه بیشتر مشتری هایتان لازم است که مطابق با مد سال پیش بروید و از جدیدترین و متنوع ترین پوشاک و یا شال و روسری و کالاهای دیگر مطلع باشید. به روز بودن و هم گام با مد رایج دنیا پیش رفتن یکی از مهم ترین ویژگی های یک فروشگاه یا ارائه دهنده خدمات مد سال است. در این مقاله هر آنچه که باید درباره مد سال  و یا به طور کلی مد و تاریخچه پیدایش آن و اهمیت توجه به آن، نیاز دارید به طور کامل شرح خواهیم داد.

مینی اسکارف
فروش عمده مینی اسکارف در رنگ بندی مختلف

مد چیست؟


همانطور که گفتیم ما انسان ها همواره به دنبال راهی برای زیباتر شدن، جلب توجه کردن و متفاوت بودن هستیم. درست است که خیلی ها اعتقاد دارند سلیقه افراد یک ویژگی ثابت است و کسی که بد سلیقه باشد همیشه بد سلیقه و یا کسی که خوش سلیقه باشد همیشه خوش سلیقه است. اما شما هم می دانید که در دنیای امروز این مسئله دیگر چندان مطرح نیست. زیرا با پیدایش صنعت مد و فشن و راه های ارتباطی گسترده مجازی بین جوامع مختلف، کمتر کسی پیدا می شود که مثلا از مد سال  بی خبر باشد و یا از جدیدترین پوشاک عرضه شده به بازار دیدن نکند. در تعریف کلی مد می توانیم بگوییم که هر چیز جدیدی که تعداد زیادی از افراد جامعه به آن گرایش پیدا می کنند یا از آن استفاده می کنند مد است. مد در واقع نوعی تقلید است از نحوه پوشش، رفتار، سبک زندگی، وسایل منزل و… که توسط افراد خاصی مثل خانواده های سلطنتی، اشراف و یا سلبریتی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

روسری ابرنگی
فروش عمده روسری نخی در طرح بندی مختلف

تاریخچه پیدایش مد


شروع صنعت مد و اهمیت به آن از دنیای غرب شروع شد و کم کم به سایر کشورهای جهان نیز ورود پیدا کرد. از آغاز قرن ۲۰ میلادی کشور فرانسه با ارائه پوشاک و سبک زندگی متفاوت در واقع استارت صنعت مد را زده و سایر کشورها نیز از این سبک استقبال کردند. سپس با شروع فعالیت خانه های مد در شهر زیبای پاریس، کم کم مردم زیادی برای انتخاب نوع پوشاک و زیورآلات و ابزارهای زینتی دیگر از این خانه های مد و فشن ایده می گرفتند. در کشور ما ایران نیز در طول تاریخ، مد گرایی به نحوی متفاوت وجود داشته و زنان ایرانی همیشه از نحوه پوشش و آرایش زنان و خانواده های سلطنتی تقلید می کردند. در زمان حکومت قاجارها، با سفرهای خاندان سلطنتی به کشورهای اروپایی مثل فرانسه، کم کم نحوه پوشش و سبک زندگی آنان به کشورمان ورود پیدا کرد و به خصوص خاندان سلطنتی از آن استقبال کردند. از آن دوره تا امروز که مد سال جدید مورد توجه است، مد و فشن علاوه بر تغییرات بسیار زیاد، پیشرفت چشمگیری نیز داشته و به یک صنعت سودآور و قابل توجه تبدیل شده است و این موضوع اهمیت پرداختن به مد سال جدید را توسط فروشندگان و بازاریان و اهل کسب، روشن می کند.

رنگ سال و مد سال 

شال طرحدار
فروش عمده شال های نخی در رنگ بندی مختلف
مینی اسکارف
فروش عمده مینی اسکارف در رنگ بندی مختلف
مینی اسکارف
فروش عمده مینی اسکارف در رنگ بندی مختلف


مهم ترین موضوعی که در رابطه با صنعت مد، همیشه مورد توجه افراد قرار دارد رنگ سال است. اگر شما هم جزو فروشندگان پوشاک و شال و روسری هستید پس حتما می دانید که قبل از شروع هر سال جدید افراد به دنبال خرید لباس هایی هستند که متناسب با رنگ سال و مد سال  باشد. رنگ سال در واقع نوعی نماد برای شروع سال جدید است و انتخاب آن معمولا توسط موسسه پنتون نیوجرسی و با کمک تعدادی از متخصصان رنگ شناسی انجام می شود. انتخاب رنگ سال برای سال جدید معمولا بر مبنای اتفاقات سال گذشته و امید به روزهای بهتر در سال جدید انجام می شود و در واقع نوعی تلاش برای بهتر کردن روحیه و افزایش انگیزه افراد جامعه است. پس از معرفی رنگ سال توسط موسسه پنتون، هر شرکت، کارخانه و تولیدی تلاش می کند از این رنگ برای تولیدات جدید خود به خصوص در پوشاک و اشیای زینتی استفاده کند و این در واقع بهترین روش برای جذب مشتری های بیشتر و پیروان دنیای مد سال است.

مدگرایی! مثبت یا منفی؟!


با افزایش تمایلات افراد به صنعت مد و خلاقیت های جذاب در طراحی لباس ها و زیورآلات، رفته رفته مد و فشن به یک صنعت بسیار قدرتمند و مهم تبدیل شد که هم اکنون تعداد بسیار زیادی به آن اشتغال دارند. اما در دنیای تکنولوژی و ارتباطات به شکل مجازی که هیچ چیز از دید عموم مردم پنهان نمی ماند، مدگرایی شاید موضوعی است که ذهن و حتی زندگی خیلی ها را درگیر کرده است. معمولا در جامعه امروز شکل های عجیب و غریبی از پوشش اقشار مختلف می بینیم و شاید خیلی ها ناهنجار و تعجب آور به نظر برسد. به عکس خیلی ها هم هستند که مد سال چندان برایشان اهمیتی ندارد و تنها به شیک بودن و معقول بودن پوشش خود اکتفا می کنند. در این میان وظیفه فروشندگان و تولیدکنندگان این است که تمامی این سلیقه ها را در نظر بگیرند و بتوانند به نیازهای مختلف مشتری ها پاسخ بدهند. تهیه پوشاک متنوع به صورت عمده و ارائه آن به بهترین شکل توسط فروشنده یکی از اساسی ترین مسائلی است که می تواند جلب رضایت مشتری را در پی داشته باشد. اگر مغازه ای در اختیار دارید و به فروش شال و روسری می پردازید پس باید سعی کنید با تهیه محصولات جذاب و متنوع، درخواست های مختلف مشتری را برآورده کنید. همچنین به عنوان یک فروشنده که مطابق با مد روز کار می کند باید جدیدترین تولیدات مد سال و اطلاعات لازم در رابطه با شال و روسری مد سال  و رنگ سال جدید را به مشتری ها ارائه دهید تا بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند.

خرید شال و روسری مد سال 


همانطور که می دانید در کشور ما نسبت به سایر کشورها بیشتر از پوشش شال و روسری استفاده می شود و خانم های باسلیقه ی ایرانی بسیار به نوع، رنگ و کیفیت شال و روسری که خریداری می کنند اهمیت می دهند. بنابراین اساسی ترین وظیفه تولیدکنندگان و فروشندگان شال و روسری، شناسایی نیاز مشتری و ارائه بهترین، به روزترین و مرغوب ترین جنس و رنگ برای شال و روسری است. همانطور که اشاره کردیم در دنیای مدرن امروزی که سلیقه اکثریت افراد با مد سال جدید پیش می رود و همچنین استفاده از رنگ سال در ترکیب رنگ پوشاک تولید شده و مدل های جدید مشتری پسند بسیار اهمیت دارد بنابراین قبل از اینکه برای مغازه یا فروشگاهتان خرید کنید باید ابتدا آشنایی کاملی با مد سال و رنگ سال و همچنین متنوع ترین طرح های ارائه شده مد سال داشته باشید. ما در مجموعه لومیکا جدیدترین و زیباترین شال و روسری های مد سال را با کیفیت عالی به صورت عمده به فروش می رسانیم و فروشندگان عزیز می توانند با خیال آسوده از یک خرید با کیفیت لذت ببرند.

شال و روسری مد سال مناسب برای فصل های مختلف


شال و روسری از آن دسته لباس هایی است که در شیک بودن و سبک پوشش خانوم ها بسیار تاثیر گذار است از این رو از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و در طرح های مختلفی تولید و عرضه می شود. هر بانوی ایرانی به خوبی می داند که برای داشتن یک تیپ متناسب و زیبا، انتخاب روسری مناسب با لباس بسیار مهم است. مخصوصا اگر لباسی که می پوشید مد سال  باشد و بخواهید یک روسری ست با هارمونی و تناژ رنگ لباستان تهیه کنید. اما نحوه پوشش هر کسی قطعا متناسب با هر فصل تغییر می کند و بالطبع شال و روسری نیز جزء لباس هایی است که در انواع مختلفی متناسب با هر فصل و آب و هوا تولید می شود. معمولا در روزهای گرم فصل تابستان اکثر خانم ها از روسری های نخی خنک استفاده می کنند و برای فصول سرد سال مثل پاییز و زمستان نیز شال و روسری های پشمی و ضخیم تر مورد استفاده قرار می گیرد. اما انتخاب روسری مناسب با لباسی که می پوشید در آراستگی ظاهری شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در مجموعه تولیدی لومیکا می توانید انواع روسری و شال مناسب برای فصل های مختلف را به صورت عمده خریداری کنید. به علاوه تنوع رنگ و پیروی از مد سال یکی از ویژگی های مثبتی است که آشکارا می توانید در محصولات ما مشاهده کنید.

مینی اسکارف
فروش عمده مینی اسکارف در رنگ بندی مختلف

خرید اینترنتی شال و روسری


معمولا با وجود مشغله های زیادی که هر کدام از ما در زندگی با آن درگیر هستیم و کمبود وقت برای خرید و کارهای این چنینی، یکی از راه های مناسب برای خرید وسایل مورد نیازمان، خرید به صورت اینترنتی است. از طرفی اگر به دنبال پوشاک یا شال و روسری یا زیورآلات مد سال  هستیم ممکن است پوشاک دلخواه و مورد نظرمان را به راحتی در بازار پیدا نکنیم و نیاز باشد تا مدت زیادی در مغازه های مختلف جستجو کنیم تا نهایتا گزینه مورد پسند خودمان را بیابیم.خرید اینترنتی این مزیت را دارد که شما در کمترین وقت و بدون هیچ هزینه ی رفت و آمدی می توانید انواع مختلف پوشاک و لوازم را ببینید و مقایسه کنید. همچنین از جدیدترین تولیدات مد سال دیدن کنید و با قیمت مناسب آن را خریداری نمایید.

آیا می توانیم از هر سایت اینترنتی خرید کنیم؟


همانطور که خرید اینترنتی مزایای زیادی دارد و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود از طرفی شیادانی نیز هستند که به راحتی از اعتماد افراد سوء استفاده می کنند و از مشتریان خرید اینترنتی کلاهبرداری می کنند. بنابراین لازم است که قبل از خرید اینترنتی چه به صورت عمده چه به صورت تکی، از معتبر بودن سایت اطمینان حاصل کنید. سایت لومیکا با سال ها سابقه به عنوان تولید کننده شال و روسری های مختلف و مد سال  در ایران، آماده خدمت رسانی به تمامی فروشندگان و مغازه داران  محترم به منظور خرید عمده و تکی می باشد. و مهم ترین هدف شرکت ما رضایت مشتری و ارائه بهترین و با کیفیت ترین شال و روسری های مد سال  است.