“آموزش بستن مینی اسکارف دخترانه” آیا تا به حال به کاربرد بی نظیر مینی اسکارف دخترانه در دنیای مد دقت کرده اید؟ ترند شدن این آیتم جذاب باعث شده است تا بانوان و دخترانه امروزی تمایل داشته باشند از مدل های متنوع مینی اسکارف در استایل خود استفاده کنند. روسری های کوتاه به شکل های زیادی روی سر بسته می شود که با یادگیری بستن مینی اسکارف می توانید برای ایجاد یک استایل شیک و متفاوت اقدام کنید. در این مطلب به آموزش بستن مینی اسکارف دخترانه روی سر می پردازیم. در صورتی که به دنبال استفاده از روسری کوتاه دخترانه در سبک های متنوع هستید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

آموزش بستن مینی اسکارف دخترانه

آموزش بستن مینی اسکارف روی پیشانی

امروزه بیشتر دختران امروزی برای کوهنوردی، هنگام فعالیت های ورزشی، تفریح و…از مینی اسکارف استفاده می کنند. بستن صحیح مینی اسکارف در این زمان ها باعث می شود تا شما بتوانید با خیال راحت به فعالیت های ورزشی و تفریحی خود ادامه دهید. بستن مینی اسکارف روی پیشانی در کنار اکسسوری هایی مانند عینک و…در ایجاد یک استایل تابستانی شیک و جذاب بسیار مناسب هستند. در این روش می توانید روسری کوچک خود را دو لایه کنید و آن را از حالت مربع به حالت مثلث در بیاورید. در این مرحله مرکز روسری را روی پیشانی قرار دهید و دو طرف آن را در پشت سر گره بزنید. در این روش می توانید با توجه به راحتی خودتان گوش ها را در بیرون با داخل مینی اسکارف قرار دهید.

دستمال سر
فروش عمده دستمال سر و ربان اسکارف در طرح بندی مختلف

 

آموزش بستن مینی اسکارف روی مو (بستن مینی اسکارف به صورت تل)

یکی از ساده ترین روش های بستن مینی روسری روی سر، گره زدن آن زیر مو است این روش بستن برای موی بلند نیز بسیار زیباست. برای اینکه بتوانید به راحتی مینی اسکارف کوچک خود را روی مو ثابت کنید؛ ابتدا بهتر است آن را دو لایه کنید و سپس روی موها قرار دهید. می توانید برای زیبایی بیشتر بخشی از موهای خود را از قسمت جلو به صورت فرق وسط یا کج باز کنید. در این حال دو لبه روسری را از زیر مو عبور دهید و گره کوچک و محکمی را زیر مو ایجاد کنید. با این کار می توانید از سر خوردن مینی اسکارف روی سر جلوگیری کنید. روسری های کوچکی که از جنس ساتن، تور، ابریشم و حریر تهیه می شوند، به راحتی با این روش روی سر ثابت می مانند. شما می توانید با یادگیری این آموزش، بی بی اسکارف خود را در مجلس، مهمانی، تفریح و…به این شکل ببندید.

مدل مو با مینی اسکارف

آموزش بستن مینی اسکارف دخترانه

مینی اسکارف پاییزه
فروش عمده مینی اسکارف چاپی پاییزه در طرح های مختلف

فروش عمده دستمال سر و ربان اسکارف در طرح بندی مختلف

آموزش بستن مینی روسری پشت گردن

روسری های مینی اسکارف با توجه به جنس و طرحی که دارند برای مناسبت های رسمی و غیر رسمی و همچنین این نوع بستن مینی اسکارف برای موهای کوتاه نیز استفاده می شوند. اگر میخواهید از مینی روسری دخترانه برای محیط های رسمی استفاده کنید، بهتر است روسری های کوچک را به گونه ای ببندید که اصالت و زیبایی چهره تان حفظ شود. در ساده ترین حالت شما می توانید گره ساده ای را جلوی گردن ایجاد کنید؛ اما اگر به دنبال یک استایل رسمی متفاوت و شیک هستید؛ می توانید روسری را روی سر قرار دهید. بعد از قرار دادن روسری روی سر، یکی از لبه های آن را بلند کنید و دور گردن بپیچانید. حال می توانید روسری را پشت گردن یا کنار گردن گره بزنید. این روش بستن باعث پوشش کامل موی سر و یقه نیز می شود. شما می توانید برای جلوه بیشتر از کلاه های فرانسوی روی مینی اسکارف دخترانه خود استفاده کنید.

ست دستمال سر و ربان اسکارف
فروش عمده دستمال سر و ربان اسکارف در طرح بندی مختلف

نحوه بستن مینی روسری حریر روی سر(مدل بستن مینی اسکارف مجلسی)

بستن روسری های کوچک حریر روی سر ممکن است برای بسیاری از دختران دشوار باشد. حریر پارچه ای است که با آسانی روی سر لیز می خورد. برای بستن روسری حریر باید گره روسری را سفت کنید تا از روی سر لیز نخورد. می توانید روسری را روی سر قرار دهید و گره روسری را جلوی گردن ایجاد کنید. همچنین می توانید روسری مینی را روی سر گره بزنید. ساده ترین را برای بستن مینی روسری حریر، گره کوچک و زیبایی در کناره گردن است؛ اما برای اینکه بتوانید بی بی روسری حریر را روی سر ثابت کنید؛ بهتر است از یک تل کوچک استفاده کنید. مینی روسری را باز کنید و تل ساده دندانه داری را در میان آن قرار دهید. حال روسری را به حالت سه گوش در بیاورید و روی سر قرار دهید. این کار باعث می شود تا روسری حریر کوچک مانند سایر مینی اسکارف ها به زیبایی روی سر قرار بگیرد.

آموزش بستن مینی اسکارف دخترانه
آموزش بستن مینی اسکارف دخترانه

کلام آخر

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از بانوان در سراسر دنیا مطابق با دنیا مد؛ استایل خود را طراحی می کنند بهتر است از آیتم های جدید دنیا مد در استایل دخترانه استفاده شود. مینی اسکارف به عنوان یکی از اکسسوری های متفاوت و کاربردی سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ می تواند انتخاب مناسبی برای به روز کردن سبک استایل دخترانه باشد؛ بنابراین بهتر است بانوان امروزی ایرانی از خاص ترین مینی روسری ها در استایل خود با هر نوع پوششی استفاده کنند.

در صورتی که قصد خرید مینی اسکارف دخترانه با جنس های حریر، ساتن، تور، نخی، ابریشم و…را دارید؛ می توانید به فروشگاه بزرگ لومیکا مراجعه کنید. لومیکا یکی از فروشگاه های اینترنتی است که با علاوه بر فروش؛ در زمینه تولید انواع شال و روسری فعالیت می کند و به روز ترین انواع روسری را تولید و به بازار عرضه می کند. شما می توانید برای خرید انواع مینی اسکارف دخترانه و زنانه از لومیکا به این مجموعه مراجعه کنید و درخواست خود برای خرید محصول به ثبت برسانید.