کراپ چیست؟ چرا نوجوانان و جوانان علاقه مند به پوشیدن این لباس اند ؟

چرا این نوع لباس محبوب شده است ؟

چطورمی توانیم  خرید کراپ عمده از بازار تهران داشته باشیم ؟

لباس کراپ نوعی تیشرت است که نسبت به تیشرتهای معمولی بلندی کوتاه تری دارد و به صورت نیم تنه می باشد.این نوع لباس جدیدا ترند شده است و مورد استقبال خانمهای نوجوان و جوان است.

کراپ
فروش عمده کراپ در رنگ مختلف
کراپ
فروش عمده کراپ در رنگ مختلف
کراپ
فروش عمده کراپ در طرح بندی مختلف
کراپ
فروش عمده کراپ در رنگ مختلف

همیشه برخی از لباس ها مورد استقبال خانمهای جوان است  که کراپ از این نوع لباس ها می باشد و جزء پرفروشترین لباسها در فصل بهار و تابستان به حساب می آید در صورت  تمایل به خریدکراپ عمده می توانید  این نوع لباس از تولید کننده به صورت مستقیم بدون واسطه خرید کنید پیشنهاد ما فروشگاه آنلاین لومیکا است که این نوع محصول با بهترین کیفیت در طرحهای متنوع تولید می کند و به سراسر کشور ارسال میکند. در ادامه به معرفی و کاربرد  این لباس می پردازیم.

کراپ چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

کراپ ها نیز همانند تیشرت ها لباس هایی خنک و سبک هستند از ویژگی هایی که مختص کراپ ها می باشند، کوتاه بودن بلندی و اندازه آن ها است اندازه این نوع لباس ها نسبت به سایر لباس ها مانند تیشرت ها کوتاه تر می باشد پوشیدن کراپ ها بیشتر در بین جوانان و نوجوانان مرسوم است کراپ ها امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین انواع لباس های زنانه شناخته می شوند.

کراپ
فروش عمده کراپ در رنگ مختلف

کراپ نخ پنبه ای تولید شده توسط لومیکا بسیار با کیفیت بوده و برای استفاده روز مره و تیپهای اسپرت بسیار مناسب است .این نوع لباس برای فعالیت های ورزشی نیز بسیار مناسب می باشند.

 

کراپ تولید شده در مجموعه لومیکا دارای ویژگیهای زیر است :

جنس: نخ پنبه

سایز: فری سایز۳۶تا۴۲

مناسب استایل های:اسپرت.خانگی

کراپ
فروش عمده کراپ در رنگ مختلف

سخن آخر

مجموعه لومیکا  از تولید کنندگان پوشاک زنانه مخصوصا کراپ می باشد و مفتخر است به عنوان یک تولیدکننده ایرانی، توانسته است با تمامی محصولات خارجی مشابه رقابت کند.برای خرید کراپ عمده با کیفیت عالی و مدل و طرح های متنوع از طریق سایت لومیکا  بدون دغدغه حضور در بازار شلوغ تهران مستقیم از تولید کننده کالای خود را تهیه نمایید. مجموعه ما در راه رسیدن به آرمان اصلی خود، که همواره جلب حداکثری رضایت مشتریان است، دست از تلاش برنخواهد داشت.