روسری یکی از مهم ترین پوشاک خانم ها است که معمولاً هنگام خرید آن وسواس زیادی به خرج می دهند. هنگام خرید روسری باید به نکات زیادی دقت کنید تا خریدی مناسب و راضی کننده داشته باشید. رنگ روسری یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن دقت شود. چرا که این رنگ علاوه بر اینکه باید با پوست شما متناسب باشد، باید با سایر لباس ها و اکسسوری شما نیز همخوانی داشته باشد. همان طور که می دانید هر ساله رنگی به عنوان رنگ سال تعیین می شود که معمولاً خانم ها سعی می کنند لباس های خود را با آن هماهنگ بسازند.

شرکت پنتون همانند هر سال، رنگ سال را رنگ (وری پری) آبی بنفش، معرفی کرده است. از این رو، رنگ روسری سال 1401 رنگ آبی بنفش یا همان یاسی است. در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با روسری رنگ سال و ست کردن آن با سایر لباس ها خواهیم داد.

 

رنگ آبی بنفش

رنگ سال 1401 رنگ آبی بنفش است که چیزی شبیه همان یاسی خودمان است. جالب است بدانید که هر رنگی دارای نکات روانشناسی خاصی است. در ادامه به معرفی روانشناسی رنگ روسری سال 1401 خواهیم پرداخت.

روانشناسی رنگ آبی

رنگ آبی یکی از رنگ هایی است که تقریبا همه افراد آن را دوست دارند. این رنگ علاوه بر زیبایی که دارد، از خاصیت آرامش دهی و تسکین دهی نیز برخوردار است. رنگ آبی موجب فعال شدن خلاقیت و تحرک در افراد می شود. معمولاً طرفداران رنگ آبی، افرادی طبیعت دوست و فعال هستند.

روانشناسی رنگ بنفش

بهتر است بدانید که رنگ بنفش، به عنوان رنگ عرفان و معنویت شناخته شده است. همان طورکه می دانید رنگ بنفش از ترکیب دو رنگ آبی و قرمز به دست می آید. به گفته برخی از روانشناسان، رنگ بنفش بین عقل و احساسات افراد، تعادل و هماهنگی ایجاد می کند و مرز بین معنویات و مادیات محسوب می شود. رنگ بنفش (یاسی) رنگ بسیار زیبایی است که به نماد سلطنت، شجاعت و اصالت معروف است.

روسری رنگ سال ۱۴۰۱
روسری رنگ سال ۱۴۰۱

ست کردن روسری رنگ سال

ست کردن روسری رنگ سال 1401، برخلاف تصور برخی از افراد، کار بسیار آسانی است. همان طور که می دانید رنگ سال 1401 از ترکیب رنگ آبی و قرمز به دست می آید. برای ست کردن روسری رنگ سال یاسی، با سایر لباس ها و اکسسوری خود، باید از کیف، کفش و مانتو رنگ خنثی استفاده کنید.
رنگ های خنثی عبارتند از:

 • رنگ طوسی
 • رنگ سفید
 • رنگ نود
 • رنگ زغالی
 • رنگ خاکی
 • رنگ بژ
 • رنگ عاج

 

همچنین برای ست کردن روسری رنگ شال 1401 می توانید از لباس هایی با رنگ های پاستلی استفاده کنید. در نتیجه شاهد استایل شیک و مدرن خواهید بود.
رنگ سال 1401، یک رنگ خاص است که انتخاب مناسبی برای استایل های خاص خواهد بود. رنگ یاسی یا آبی بنفش، به عنوان یکی از بهترین رنگ های سال، در طی چند سال اخیر شناخته شده است. در صورتی که دوست دارید از صنعت مد پیروی کنید دقت داشته باشید که از استفاده مکرر و یکنواخت از رنگ سال 1401 در استایل تان پرهیز کنید.

 

انواع روسری رنگ سال

روسری رنگ سال 1401 یکی از پر فروش ترین روسری های موجود در بازار است. معمولاً مشتریان با نزدیک شدن ایام عید نوروز 1401، در هنگام خرید شال و روسری، به دنبال روسری رنگ سال هستند. روسری های رنگ سال 1401 دارای طرح های مختلفی هستند که ممکن است به صورت تک رنگ یاسی باشند یا اینکه در بین طرح های آن، رنگ یاسی استفاده شده باشد.
پرفروش ترین و محبوب ترین انواع روسری رنگ سال عبارتند از:

 • روسری پلیسه نخی رنگ سال
 • روسری نخی تک رنگ یاسی
 • روسری منگوله دار رنگ سال
 • روسری رنگ سال حریر اشکی
 • روسری حریر
 • روسری رنگ سال ساتن
 • روسری ژاکارد یاسی
روسری رنگ سال ۱۴۰۱
روسری رنگ سال ۱۴۰۱

جنس پارچه های روسری رنگ سال 2022

جنس شال و روسری از نکات مهمی است که خانم ها هنگام خرید به آن دقت می کنند. معمولاً روسری های رنگ سال در انواع و جنس های مختلف در بازار ارائه می شوند. اکثر مشتریان به دنبال روسری رنگ سالی هستند که جنس آن در تمام فصل های سال قابل استفاده باشد. به همین دلیل است که شال های نخی به عنوان پرفروش ترین شال و روسری رنگ سال شناخته شده اند. در ادامه به معرفی بهترین پارچه های روسری رنگ سال 1401 خواهیم پرداخت.

 

روسری لنین

پارچه روسری رنگ سال لنین، به دلیل کیفیت بالایی که دارد از محبوبیت بالایی برخوردار است. این پارچه از گیاه کتان و پنبه خالص تولید شده و دارای وزن بسیار کمی است. پارچه های لنین به دلیل کیفیت بالا و نخی بودن، در 12 ماه سال تولید می شود و طرفداران زیادی دارد.

 

پارچه اسلپ

پارچه اسلپ نوعی پارچه کتان پنبه است که از درصد زیادی پنبه خالص به دست آمده است. جنس روسری های رنگ سال اسلپ بسیار نرم و لطیف هستند و هیچ وقت، گلوله گلوله نخواهد شد. شال و روسری هایی که از پارچه اسلپ هستند معمولاً سبک بوده و هوا به راحتی از آن ها عبور خواهد کرد. در نتیجه از عرق کردن و آسیب دیدن موهای خانم ها جلوگیری می کنند.

 

پارچه روسری گارزا

پارچه روسری رنگ سال گارزا، از نخ خالص تولید شده و تقریبا شبیه پارچه حریر است. روسری های رنگ سال که از نخ گارزا تولید می شوند، دارای وزنی بسیار کمی هستند؛ اما این روسری کمی لیز است و ممکن است گاهی از سرتان، سر بخورد.

روسری رنگ سال ۱۴۰۱
روسری رنگ سال ۱۴۰۱

خرید روسری رنگ سال 1401

در این مقاله به طور کامل شما را با رنگ سال و روسری رنگ سال 1401 آشنا کردیم. همچنین نکات لازم برای انتخاب روسری و ست کردن آن با رنگ و لباس های دیگر را معرفی کردیم. فروشگاه لومیکا با ارائه روسری های رنگ سال در انواع و جنس های مختلف، به عنوان یکی از بهترین مکان های خرید شال و روسری شناخته شده است. در نتیجه می توانید انواع شال و روسری های نخی رنگ سال خود را از این فروشگاه معتبر به صورت آنلاین و حضوری خرید کنید.