ست کردن قسمت های متفاوت یک استایل از راه هایی است که باعث زیبایی استایل زنان و مردان می شود. خانم ها می توانند با هماهنگی شال، کیف، مانتو، شلوار و اکسسوری هایی که برای هر استایل استفاده می کنند، باعث ایجاد یک استایل شیک و متفاوت شوند. امروزه بسیاری از خانم ها علاوه بر استفاده از رنگ مشکی، از بسیاری از رنگ های روشن در پوشش خود استفاده می کنند.
مانتوهایی با رنگ های روشن معمولاً برای استفاده روزانه، مهمانی، جشن های عروسی و همچنین برای فصل تابستان بسیار مناسب هستند. نکته ای باعث زیبایی مانتوهای روشن در پوشش خانم ها می شود، ست کردن آن با شال و روسری است که از آن برای پوشش سر استفاده می کنند. ست کردن شال و روسری با مانتوهای روشن باعث ایجاد یک استایل منظم و زیبا می شود. در این مطلب به توضیح نحوه ست کردن شال و روسری با مانتوهای رنگ روشن می پردازیم.

 

ست کردن شال و روسری با مانتو سفید

کسانی که از مانتو سفید در استایل خود استفاده می کنند باید بتوانند از طریق سایر جزئیات استایل، برای جلوگیری از بی روح شدن پوشش خود استفاده کنند. در این وضعیت باید از پوشیدن شال و روسری سفید رنگ پرهیز شود. انواع شال و روسری با تناژ رنگی گرم و سرد برای ایجاد یک استایل زیبا در کنار مانتوی سفید مناسب هستند. کسانی که علاقه‌مند به سبک مینیمال و کژوال هستند بهتر است از رنگ های خنثی مانند طوسی و رنگ هایی با تناژ سرد مانند آبی روشن، سبز روشن، یاسی، کرم و… بری شال و روسری و ایجاد استایل شیک با مانتو سفید استفاده کنند.

استفاده از شال و روسری رنگ مشکی در کنار مانتو سفید موجب زیبایی خاص استایل زنان می شود. همچنین کسانی که تمایل به استفاده از مانتو سفید برای فصل تابستان دارند، می توانند از انواع شال و روسری با رنگ سرخابی، نارنجی، قرمز، زرد و سایر رنگ هایی با تناژ گرم استفاده کنند.

ست کردن شال و روسری با مانتوهای رنگ روشن
ست کردن شال و روسری با مانتوهای رنگ روشن

ست کردن شال و روسری با مانتو طوسی

در طی چند سال اخیر بسیاری از زنان برای ایجاد استایل های مینیمال و متفاوت رنگ طوسی را برای یکی از آیتم های پوشش خود انتخاب می کنند. کسانی که از مانتوهای طوسی برای استایل خود استفاده می کنند، می توانند از شال و روسری هایی که دارای رنگ هایی چون طوسی روشن، مشکی، سفید، صورتی ملایم، یاسی و آبی روشن و… هستند، استفاده کنند. همچنین استفاده از شال و روسری های ابریشمی با رنگ سرخابی و قرمز باعث جلوه بی نظیر پوشش زنان می شود.

ست کردن شال و روسری با مانتوهای رنگ روشن
ست کردن شال و روسری با مانتوهای رنگ روشن

ست کردن شال و روسری با مانتو کرم

قطعاً یکی از زیباترین رنگ ها برای مانتوی زنانه، رنگ کرم است. رنگ هایی مانند کرم، نخودی، نسکافه ای و… به عنوان رنگ های اصیل و خانومانه شناخته می شوند. ست کردن مانتو کرم برای برخی از افراد ممکن است دشوار باشد زیرا برخلاف مانتوهای سفید رنگ، نمی توانند از انواع طیف رنگ گرم و سرد برای تهیه شال و روسری استفاده کنند. مشکی، قهوه ای، عسلی، نخودی، نسکافه ای، سبزه تیره و نارنجی از زیباترین رنگ های شال و روسری هستند که می توان از آن در کنار مانتوهایی به رنگ کرم استفاده کرد.

ست کردن شال و روسری با مانتوهای رنگ روشن
ست کردن شال و روسری با مانتوهای رنگ روشن

ست کردن شال و روسری آبرنگی با انواع مانتو

یکی از زیباترین انواع شال و روسری های موجود در بازار، شال و روسری آبرنگی است که در طی چند سال اخیر میان بانوان بسیار ترند شده است. در شال و روسری های آبرنگی از انواع رنگ های شاد تابستانی استفاده می شود. استفاده از رنگ های شاد و تابستانی در شال و روسری آبرنگی این امکان را می دهد تا بانوان بتوانند از انواع مانتو با هر رنگ و جنسی در استایل خود استفاده کنند. معمولاً شال و روسری های آبرنگی از پارچه های نخی تهیه می شوند و به دلیل داشتن رنگ های شاد و متنوع برای فصل تابستان و بهار بسیار مناسب هستند.

 

ست کردن شال و روسری با مانتو آبی روشن

آبی روشن یکی از رنگ های آرامش بخش و مینیمال است که در صورت استفاده موجب ایجاد یک استایل زیبا و آرام می شوند. کسانی که از مانتو آبی روشن استفاده می کنند، می توانند از دو دسته رنگ تیره و روشن برای هماهنگی میان شال و روسری استفاده کنند. استفاده از شال و روسری هایی با رنگ های طوسی روشن، سفید، سبز روشن، کالباسی، کرم و… برای ست کردن با مانتوهای آبی در فصل تابستان و ایجاد یک استایل روزانه مینیمال و جذاب مناسب است. اما بسیاری از افراد می توانند با استفاده از شال و روسری هایی با رنگ های مشکی، سبز تیره، بنفش، طوسی تیره، سرخابی و… باعث زیبایی استایل خود شوند.

 

ست کردن شال و روسری با مانتو سبز پاستیلی

یکی از زیباترین رنگ هایی که در کنار رنگ آبی روشن به عنوان رنگ های پر طرفدار در طی چند سال اخیر شناخته شده¬اند، سبز پاستیلی است. مانتوهایی با رنگ سبز پاستیلی برای کسانی که به دنبال ایجاد یک استایل به روز و زیبا هستند، مناسب است. برای ست کردن مانتو سبز پاستیلی بهتر است از شال و روسری هایی با تناژ رنگی سرد و خنثی استفاده شود. معمولاً استفاده از انواع شال و روسری با رنگ های طوسی روشن، طوسی تیره، کرم، بنفش پاستیلی، آبی روشن، سفید و… برای ست کردن مانتو سبز پاستیلی مناسب است. استفاده از مانتوهایی با رنگ سبز در کنار شال و روسری هایی با رنگ خنثی و سرد برای علاقمندان به سبک کژوال و همچنین ایجاد یک استایل تابستانه خاص مناسب است.

ست کردن شال و روسری با مانتوهای رنگ روشن
ست کردن شال و روسری با مانتوهای رنگ روشن

ست کردن شال و روسری با مانتو بنفش پاستیلی

بنفش یکی از رنگ های اصیلی است که در روانشناسی رنگ ها به عنوان رنگ ثروتمند شناخته می شود؛ بنابراین استفاده از رنگ بنفش برای مانتو بسیار مناسب است. اما ست کردن شال و روسری با مانتو بنفش پاستیلی ممکن است کمی چالش برانگیز باشد زیرا تنها تعداد کمی از رنگ ها در کنار رنگ بنفش پاستیلی باعث هارمونی خاص و زیبا می شوند. معمولاً استفاده از شال و روسری هایی با رنگ های سفید، طوسی روشن، طوسی تیره، کرم، بنفش تیره، سرخابی، مشکی و… برای ست کردن با مانتو بنفش پاستیلی مناسب هستند.

ست کردن شال و روسری با مانتوهای رنگ روشن
ست کردن شال و روسری با مانتوهای رنگ روشن

کلام آخر

ست کردن شال و روسری با مانتوهای رنگ روشن و استفاده از رنگ های هماهنگ در کنار یکدیگر باعث ایجاد یک هارمونی زیبا در استایل شما می‌شود؛ بنابراین در صورتی که مایل به پوشیدن مانتوهای رنگ روشن دارید، می توانید از انواع شال و روسری در طیف رنگی سرد و گرم استفاده کنید. برای خرید انواع شال و روسری در رنگ بندی و کیفیت های متنوع می توانید به فروشگاه اینترنتی لومیکا مراجعه کنید. فروشگاه لومیکا به روز ترین انواع شال و روسری را با قیمت مناسب و به صورت تضمینی به فروش می رساند. شما می توانید با مراجعه به همین سایت جهت خرید انواع شال روسری نخی، ساتن، حریر، ابریشم، ژاکارد و… اقدام کنید.