تیشرتهای زنانه و دخترانه نخ پنبه ای در هوای مطبوع بهار و تابستان استفاده بسیاری دارد این محصولات جزء پرفروشترین و کاربری ترین لباس های راحتی میباشد که فروشگاه آنلاین لومیکا به صورت عمده در رنگ ها و مدلهای متنوع عرضه می کند در ادامه به معرفی این محصولات می پردازیم.

کراپ
فروش عمده کراپ در طرح بندی مختلف

 

کراپ
فروش عمده کراپ در طرح بندی مختلف
کراپ
فروش عمده کراپ در طرح بندی مختلف

تیشرت های نخ پنبه

تیشرت های نخ پنبه را می توان جز پرفروش ترین و پرکاربرد ترین محصولات و لباس های راحتی دانست. برای خرید عمده تیشرت نخ پنبه زنانه می بایست به چند عامل توجه نمود اول اینکه به توضیحات محصول در بخش توضیحات دقت نموده و مطالعه نمایید  دوم این که  در انتخاب مدل دقت لازم را داشته باشید این تیشرتها در سه نوع کراپ، لانگ و ساده در فروشگاه لومیکا عرضه می شوند .اگر اندام لاغری دارید مدلهای کراپ که به تازی نیز ترند شده اند برای اندام شما بسیار زیبا هستند و اگر جزءآن دسته افرادی هستید که مدلهای اسپرت ساده را می پسندید پیشنهاد ما مدلهای لانگ و یا ساده است .البته این نوع تیشرتها بسته به طرح چاپ شده روی آن نیز متنوع است  که این مدل تیشرتها به تیشرتهای طرح دار معروفند.

 

تیشرت های طرح دار

تیشرت های طرح دار امروزه طرفداران بسیاری داشته و  به سه دسته ی تیشرت مجلسی، تیشرت اسپرت، تیشرت فانتزی تقسیم بندی می شوند که مورد پسند انواع سلیقه ها در سنین مختلف می باشند. ایجاد طرح روی این نوع تیشرت ها به دو صورت چاپ روی تیشرت و گلدوزی روی تیشرت انجام می شود. تیشرت های ساده نیز مورد علاقه ی بسیاری از خانم ها بوده و در رنگ های مختلف در بازار عرضه می شوند.

 

سخن آخر

اگر بدنبال خرید تیشرت در طرح ها و رنگ های مختلف هستید ما به شما عزیزان خرید اینترنتی، از فروشگاه آنلاین لومیکا را پیشنهاد می کنیم