در این مقاله قصد داریم چندین  مدل روسری پاییزه جدید و بسیار شیک از انواع مدلهای دخترانه و زنانه موهری ، پلیسه در طرحهای مجلسی، اسپرت با تنوع رنگ و قیمت مناسب به شما دوستان عزیز معرفی کنیم.

مدلهای روسری پاییزه جدید

جدیدترین طرح های روسری پاییزه  از دسته روسری چاپی  پاییز و زمستان لومیکا را به شما تقدیم می کنیم. این مدل ها از شیک ترینهای ترند امسال هستند که شما می توانید طرح دلخواه خود را از بین این روسری ها  با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید.

البته در انتخاب روسری پاییزه مناسب نکاتی اساسی وجود دارد که برای ظاهری شیک و جذاب باید به آنها توجه کنید. یکی از مهم ترین نکاتی که در این زمینه باید به خاطر بسپارید این است که رنگ و طرح  روسری  انتخابی خود را با بقیه لباس هایتان از جمله کت، کیف و کفش خود هماهنگ کنید.

فراموش نکنید که اگر مدل روسری شما تکمیل کننده استایل کلی شما نباشد، صرف نظر از اینکه چقدر مد روز و مدرن هستند، می تواند تاثیری کاملا منفی بر استایل و ظاهر شما داشته باشد.

شیکترین مدلهای روسری پاییزه سال

امسال لومیکا روسریهای پاییزه زیبایی  شامل روسری پاییزه نخ صابونی ، روسری پاییزه موهری ، روسری پاییزه پلیسه در انواع رنگ و طرحهای زیبا  تولید نموده است .

سخن پایانی

خرید شال و روسری پاییزه شیک و مد روز از دغدغه های مهم خانمهای شیک پوش  است  ما به شما پیشنهاد می دهیم از طرحهای متنوع و زیبا فروشگاه آنلاین شال و روسری  لومیکا دیدن کنید  و بروزترین و زیباترین روسری های پاییزه جدید مد نظر خود را انتخاب نمایید.