در این مقاله قصد داریم چندین  مدل مینی اسکارف بسیار شیک از انواع مدلهای دخترانه و زنانه نخ اسلپ ، در طرحهای مجلسی، اسپرت با تنوع رنگ و قیمت مناسب به شما دوستان عزیز معرفی کنیم.

مدلهای مینی اسکارف جدید

جدیدترین طرح های مینی اسکارف لومیکا را به شما تقدیم می کنیم. این مدل ها از شیک ترینهای ترند امسال هستند که شما می توانید طرح دلخواه خود را از بین این روسری های کوچک جذاب با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید.

مینی اسکارف

 

البته در انتخاب مینی اسکارف(روسری کوچک) نکاتی اساسی وجود دارد که برای ظاهری شیک و جذاب باید به آنها توجه کنید.

توجه داشته باشید که مینی اسکارف یک نوع روسری در ابعاد 70*70 است که جدیدا ترند شده است و خانمهایی که می خواهند مد روز باشند از این نوع روسری در استایل خود استفاده می کنند.یکی از مهم ترین نکاتی که در این زمینه باید به خاطر بسپارید این است که رنگ و طرح روسری  انتخابی خود را با بقیه لباس هایتان از جمله کت، کیف و کفش خود هماهنگ کنید.

فراموش نکنید که اگر مدل روسری شما تکمیل کننده استایل کلی شما نباشد، صرف نظر از اینکه چقدر مد روز و مدرن هستند، می تواند تاثیری کاملا منفی بر استایل و ظاهر شما داشته باشد.

شیکترین مدلهای مینی اسکارف

امسال لومیکا مینی اسکارفهای زیبایی در انواع رنگ و طرحهای زیبا  تولید نموده است .

مینی اسکارف

مینی اسکارف

 

مینی اسکارف

مینی اسکارف

مینی اسکارف

مینی اسکارف

مینی اسکارف

مینی اسکارف

سخن پایانی

خرید مینی اسکارف (روسری کوچک) شیک و مد روز از دغدغه های مهم خانمهای شیک پوش  است  ما به شما پیشنهاد می دهیم از طرحهای متنوع و زیبا فروشگاه آنلاین شال و روسری  لومیکا دیدن کنید  و بروزترین و زیباترین مدل روسری های جدید مد نظر خود را انتخاب نمایید.