پوشاک زنانه بسیار متنوع است ولی از این میان شومیز زنانه از آن نوع لباسهای شیک و پرطرفدار می باشد که خانمهای شیک پوش بسیار از آن در استایلهای اسپرت و مجلسی استفاده میکنند  شومیز در واقع نوعی لباس شبیه پیراهن مردانه است که با آستین بلند یا کوتاه در انواع مختلف پفی ، ساده  و چین دار در استایل زنانه مورد استفاده  قرار می گیرد.

انواع مدل شومیز زنانه و دخترانه

شومیز ها با توجه به نوع استفاده از آن  به دو نوع مجلسی و اسپرت تقسیم می شوند . با توجه به پارچه استفاده شده و الگویی که برش داده می شود این نوع لباس به مدلهای متفاوت  تبدیل می شود مثلا افراد چاق بهتر است از مدلهایی که با پارچه راه راه عمودی  ویا تک رنگ تیره با آستین ساده درست شده استفاده نمایند و افراد لاغر از شومیزهایی که با پارچه های طرح دار یا گلدار با آستین های پفدار و یا ساده استفاده نمایند .

شومیز ها با انوع دوخت آستین  مثلا بلند ، کوتاه و پفدار ویا چین دار به مدلهای مختلفی تبدیل می شوند و استایلی دخترانه و زنانه می گیرند.

هنگام خرید شومیز حتما به نوع پارچه آن توجه داشته باشید معمولا در مهمانیها  باید شومیز مجلسی استفاده کرد که این نوع شومیز از پارچه های ساتن و یا حریر  با طرح های خاص استفاده می شود. ولی در استایلهای روزانه از نوع اسپرت که با پارچه های نخی و یا کتان است استفاده می شود .

 

اگر به استایلهای اسپرت علاقه مند هستید از شومیز های بلند به جای مانتو هم می توانید استفاده کنید و با یک شال یا روسری زیبا و یک شلوار راسته یا دمپا استایل خود را تکمیل نمایید.

اگر طرفدار پوشیدن شومیز زنانه و یا دخترانه هستید حتما می دانید که این نوع لباس زنانه در همه کشورها بسیار طرفدار دارد و از آن لباسهایی هست که می توانید در سفر های خود به خارج از کشور استفاده کنید  و نگران  نوع انتخاب خود نباشید حتما خانمهای بسیاری خواهید دید که مانند شما لباس انتخاب کرده اند .

سخن آخر

برای خرید انواع شومیز شیک زنانه و دخترانه می توانید از سایت لومیکا به صورت اینترنتی اقدام نمایید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید از دیگر مزایای خرید از لومیکا این است که لومیکا تولید کننده شال و روسری و پوشاک زنانه است و شما مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده اقدام به خرید می نمایید و کالاهای خود را با قیمت مناسب و بدون هزینه های اضافی تحویل می گیرید.